Altfel spus, câteva poze de prin pelerinajul aiurea, sortate rapid şi la cererea expresă a unei înfocate admiratoare. Admiratoare a pozelor, a Austriei sau a animalelor, în niciun caz a mea :-)
Întâmplător (sau nu), în ultima vreme mă preocupă mai mult animalele decât oamenii, aşa că episodul ăsta este, evident, despre (şi cu) animale. Şi păsări. Majoritatea din grădina zoologică sau parcul Schonbrunn.
Mai, eu am zis sa pui cateva poze ca sa vaza si ochiul meu ciupercesc cum e pa la altii. Tu ai pus 100 si ceva :))
Sa nu mai plangi ca nu-ti ies pozele bine. Au iesit foarte frumoase!!!
Ma intreb cand o sa vedem si la noi asa animalute si pasari frumoase la gradina zoologica… Mda, ce intrebari pun si eu ;)
Eh, astea facute la lumina zilei au iesit destul de bine, eu ma plangeam mai mult de alea facute inauntru (in Stefan’s Dom si alte biserici).
Blana frate!
Da, majoritatea aveau blană. Drăguţe şi alea cu pene, totuşi :D
Trebuie sa ajung pe acolo candva… I really must…
Trebuie, daca vrei sa vizitezi o gradina zoologica. Ale noastre cam sunt pe cale de disparitie.
Comments are closed.